Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Zajęcia fitness Zielona Góra – zadbaj o swoje ciało i umysł

 

Prowadzimy indywidualne i grupowe zajęcia fitness w Zielonej Górze. To doskonała okazja do tego, abyś nauczył/a się poprawnie wykonywać ćwiczenia. Nasi trenerzy personalni nie tylko poinstruują Cię, ale także wypełnią czas na siłowni w stu procentach, aby był on owocny i przyniósł oczekiwane efekty. Zarówno zajęcia indywidualne, jak i w grupie mają swoje zalety. Pierwsze są polecane osobom nieśmiałym, które nie lubią ćwiczyć w grupie. Drugie zaś są przeznaczone dla klientów, którzy lubią nawiązywać nowe znajomości i nie wstydzą się uprawiać sportu w szerszym gronie. Niezależnie od tego, które z nich wybierzesz, otrzymasz dokładnie tyle samo motywacji i wsparcia od trenera. Zajęcia fitness w Zielonej Górze cieszą się popularnością wśród osób w każdym wieku i obu płci. Choć wielu uważa, że jest to aktywność typowa dla kobiet, mężczyźni także chętnie z niej korzystają.

PUMP !T