Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Zajęcia fitness Wolsztyn – treningi, dieta i motywacja

 

Zdrowy styl życia opiera się nie tylko na odpowiednio dobranej diecie, ale także aktywności fizycznej. W Pump-It dbamy o to, abyś dbał/a o swoje ciało i samopoczucie kompleksowo. Prowadzimy zajęcia fitness w Wolsztynie dla osób początkujących i zaawansowanych. Ich formę, intensywność i częstotliwość dobieramy do Twoich wymagań i możliwości. Jesteś u nas po raz pierwszy? Możesz skorzystać z darmowego treningu. Ocenisz czy współpraca z nami ma sens, czy prowadzone zajęcia odpowiadają Twoim oczekiwaniom oraz czy chcesz kontynuować swoją przygodę z fitnessem. Rodzajów ćwiczeń jest wiele i tak naprawdę nie sposób wymienić wszystkich przez nas prowadzonych. W zależności od Twoich predyspozycji i możliwości Twojego organizmu, dobierzemy je indywidualnie. Chcemy, abyś wychodząc z Pump-It czuł/a się dużo lepiej.

PUMP !T