Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Zajęcia fitness Świebodzin – osiągnij zamierzone cele

 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zapraszamy na pierwsze darmowe zajęcia fitness w Świebodzinie. Pomożemy Ci określić cele, zmotywować się do działania i powierzyć stanowcze: "NIE!" lenistwu, które dotąd nie wypuszczało Cię z kanapy. Jesteśmy rzetelnymi:

• motywatorami – zapału do ćwiczeń nigdy nam nie brakuje. Jeśli chcesz zarazić się miłością do sportu, odwiedź nas,

• trenerami personalnymi z Międzyrzecza i innych miejscowości w lubuskim – tworzymy zgrany i doświadczony zespół,

• doradcami dietetycznymi – stworzymy dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, dzięki któremu odzyskasz siłę i energię. Zadbamy kompleksowo o sprawność Twojego ciała, wpoimy zdrowe nawyki żywieniowe, pokażemy jak ważna jest codzienna aktywność fizyczna i praca nad samym sobą.

PUMP !T