Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Zajęcia fitness Sulechów – wspólnie osiągniemy sukces

 

Lubisz stawiać sobie cele i je osiągać? Potrzebujesz motywacji do podjęcia wyzwania w walce o zdrowe i piękne ciało? Świetnie trafiłeś/as! W Pump-It na zajęciach fitness w Sulechowie znajdziesz wsparcie, o jakim marzysz. Pomożemy Ci dopasować intensywność i rodzaj ćwiczeń do własnych potrzeb i możliwości, pokarmy Ci jak właściwie pracować nad własną sylwetką i zmotywujemy do działania. Zapisz się na pierwsze, darmowe zajęcia i oceń czy nasza współpraca ma sens. Możesz przyjść z najlepszą przyjaciółką, kolegą, drugą połówką, mamą, tatą i z kimkolwiek chcesz. Najbardziej zależy nam na Twoim komforcie. 

PUMP !T