Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Zajęcia fitness Nowa Sól – wybierz dogodną lokalizację

Zapraszamy do Pump-It na zajęcia fitness w Nowej Soli. Prowadzimy ćwiczenia o różnej intensywności i specyfice. Możesz na nich wyrzeźbić wybrane partie ciała, zyskać energię do życia i dobre samopoczucie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, przyrządami do ćwiczeń i wszelkimi potrzebnymi akcesoriami. Nasi trenerzy to osoby wykwalifikowane, które stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Wszystko po to, abyś czuł/a się u nas bezpiecznie i komfortowo. Podstawowe cele zajęć fitness w Nowej Soli to:

• regeneracja organizmu – przywracamy mobilność stawów, korygujemy wady postawy, niwelujemy pozostałości po kontuzji,

• budowa masy mięśniowej – pomożemy Ci zwiększyć swoją siłę, zbudować mięśnie od podstaw, wyrzeźbić ciało,

• walka ze stresem – pokażemy Ci jak pracować nad oddechem, rozluźnić mięśnie i zwiększyć świadomość własnego ciała. 

PUMP !T