Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Zajęcia fitness Międzyrzecz – ćwiczenia indywidualne i grupowe

Prowadzimy grupowe i indywidualne zajęcia fitness w Międzyrzeczu. Zapraszamy osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem oraz prowadzące aktywny tryb życia.

Pomożemy Ci wyrzeźbić:

• brzuch,

• pośladki,

• uda,

• ramiona i inne partie ciała.

Rodzaj i intensywność ćwiczeń dobierzemy na podstawie Twojego wieku, stanu zdrowia, możliwości i predyspozycji. Chcemy, abyś wychodząc od nas, czuł/a się pełen/pełna energii życiowej. Nasi trenerzy personalni to osoby wykwalifikowane, które potrafią dobrać plan zajęć i doradzić w kwestiach żywieniowych. Dzięki współpracy z nami możesz zadbać o siebie, uprawiając sport i stosując zdrową, zbilansowaną dietę.

PUMP !T