Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Zajęcia fitness Kargowa – bogate zaplecze techniczne

Prowadzimy różnego rodzaju zajęcia fitness w Kargowej. Zapraszamy osoby początkujące i chcące kontynuować swoją przygodę z ćwiczeniami. Nasi trenerzy personalni z Wolsztyna i innych miast w województwie lubuskim prowadzą zajęcia:

• wzmacniające, na których poprawisz swoją kondycję i wzmocnisz wybrane partie ciała,

• cardio – zajęcia ogólnorozwojowe o dużej intensywności. To ćwiczenia dla osób wymagających,

• prozdrowotne – uelastyczniające mięśnie, poprawiające kondycję, samopoczucie i ogólny stan zdrowia.

 

Mamy także kwalifikacje uprawniające do pełnienia roli instruktorów sztuk walki. Dzięki nim wzmocnisz swoje ciało, ukształtujesz sylwetkę, nauczysz się samoobrony i samodyscypliny oraz zyskasz siłę charakteru.

PUMP !T