Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Zajęcia fitness Babimost – indywidualne plany treningowe

Oferujemy indywidualnie opracowane plany treningowe dla każdego. Prowadzimy zajęcia fitness w Babimoście, które pozwolą Ci szybko osiągnąć zamierzone cele. Rodzaj i intensywność ćwiczeń dopasujemy do Twoich możliwości i stopnia zaawansowania. Stworzymy dla Ciebie plan, w którym:

• dostosujemy intensywność i ilość zajęć w tygodniu do Twoich potrzeb,

• pomożemy wybrać Ci dogodną lokalizację – mamy trenerów personalnych w Świebodzinie, Kargowej, Babimoście, Sulechowie, Zielonej Górze, Wolsztynie, Nowej Soli i Międzyrzeczu,

• możesz ćwiczyć nawet w domu – połączymy się z Tobą online,

• masz dostęp do profesjonalnych porad trenerskich i wsparcia.

PUMP !T