Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Trener personalny Zielona Góra – efektywne treningi dla Ciebie

Szukasz dobrego trenera personalnego z Zielonej Góry? Miło nam gościć Cię na naszej stronie internetowej! Jeśli zainteresowała Cię oferta Pump-It, oznacza to, że chcesz zacząć pracować nad świadomością własnego ciała. Chętnie w tym pomożemy.

 

Oferujemy:

• efektywne treningi pod okiem doświadczonych i najlepszych w mieście trenerów,

• dostęp do sprzętu klasy premium,

• możliwość skorzystania z wiedzy naszych ekspertów,

• porady żywieniowe dla każdego,

• pomoc w osiągnięciu wymarzonego celu,

• stałą motywację do działania.

PUMP !T