Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Trener personalny Wolsztyn – doświadczona i zgrana kadra

Tworzymy zgrany zespół trenerów personalnych z Wolsztyna i doradców żywieniowych. Dzielimy się z klientami miłością do sportu i motywujemy ich do walki. Stale podnosimy swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe, aby móc dopasować plan treningowy do każdego z Was. Chcemy, abyście wychodząc z Pump-It, czuli się szczęśliwsi i zdrowsi. Jeśli mieszkasz na terenie województwa lubuskiego i szukasz sprawdzonego trenera personalnego z Babimostu, Kargowej, Zielonej Góry, Wolsztyna, Nowej Soli, Międzyrzecza, Świebodzina czy Sulechowa, zadzwoń i umów się na zajęcia.

PUMP !T