Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Trener personalny Sulechów – ćwiczenia, porady, wsparcie

Jeśli chcesz zacząć dążyć do idealnej sylwetki, musisz mieć na uwadze fakt, że sama aktywność fizyczna to połowa sukcesu. Aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów i cieszyć się dobrym zdrowiem, musisz nie tylko ćwiczyć, ale także stosować się do zalecanej dla Twojego organizmu diety. Nasi trenerzy personalni z Sulechowa przeprowadzą Cię przez cały proces, abyś na końcu drogi mógł/mogła powiedzieć, że cel został osiągnięty w stu procentach. Działamy na kilku płaszczyznach. Prowadzimy przede wszystkim zajęcia indywidualne dla osób ćwiczących samotnie, par, przyjaciółek czy znajomych oraz zajęcia online. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść do nas osobiście, chętnie wesprzemy Cię przez Internet. Nie czekaj! Skorzystaj z oferty trenerów personalnych z Sulechowa i zadbaj o swoje ciało i umysł. Zapraszamy!

PUMP !T