Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Trener personalny Nowa Sól – zespół specjalistów z pasją

Szukasz dodatkowego zajęcia po pracy? Brak Ci motywacji, aby ruszyć się z kanapy i zacząć ćwiczyć? Nasi trenerzy personalni z Nowej Soli pokażą Ci, ile satysfakcji możesz czerpać z uprawiania aktywności fizycznej. Tworzymy zgrany zespół profesjonalnych i doświadczonych trenerów, fizjoterapeutów, dietetyków, instruktorów sztuk walki i nie tylko. Prowadzimy zajęcia fitness w Zielonej Górze i na terenie województwa lubuskiego. Doradzamy w kwestiach żywieniowych i przywracamy pełną sprawność po kontuzji. Działamy w wielu dziedzinach, ale naszymi nadrzędnymi celami są zwiększenie świadomości własnego ciała i dbałość o Wasze zdrowie. Jeśli nie lubisz ćwiczyć samotnie, zabierz ze sobą partnera, męża, dobrego kumpla lub przyjaciółkę. Jeśli natomiast z jakiegoś powodu musisz zostać w domu, wybierz nasze zajęcia online. Trenerzy personalni z Nowej Soli nie boją się wyzwań i idą z duchem czasu. Nawet jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach fizycznie, będą śledzić Twoje postępy przez Internet.

PUMP !T