Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

kontakt@pump-it.pl

+48 661 971 308

Wyrobienie nawyku zdrowego trybu życia. Do utrwalenia nawyku potrzebujesz co najmniej 21 dni. Nawyk zastępuje nawyk. Świat sportu i smacznego zdrowego jedzenia automatycznie wyhamuje złe nawyki i pomoże zapanować nad szkodliwymi nałogami.

4

Dieta możliwa do zrealizowania w oparciu o twój styl życia. Zmiany w twoim żywieniu powinny zachodzić stopniowo, aby nie kolidować z twoimi codziennymi obowiązkami oraz budżetem. Tylko w ten sposób można stworzyć zdrowy nawyk, który będzie towarzyszył Ci na stałe. 

3

Sprawdzony system treningowy. W internecie znajdziesz wiele patentów i dobrych planów treningowych, ale nie przydadzą się bez poprawnych metod ich wykonywania.  

2

Motywacja! Nasi trenerzy i trenerki postarają się o to, żeby trening był przyjemnością, a nie karą. Poznasz ludzi, którzy z łatwością zarażą Cię swoją pasją :)

1

Czemu teraz ma się udać?

WYBIERAM

PIERWSZY TRENING GRATIS!

Dobierzemy najlepszy klub dla Ciebie
60 min

Trener personalny Babimost – zadbaj o idealną sylwetkę

Ćwiczenia to świetny sposób na utrzymanie idealnej sylwetki, ale nie tylko. Aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na zdrowie i poprawia krążenie krwi, zapobiegając tym samym wieku chorobom układu sercowo-naczyniowego. Ponadto podczas uprawiania sportu wydzielają się endorfiny odpowiadające za dobry humor. Chyba nie trzeba przekonywać Cię dalej, abyś podjął/podjęła wyzwanie kilku kroków do idealnej figury. Jeśli brakuje Ci motywacji, zapisz się na zajęcia fitness w Babimoście u trenera personalnego w Babimoście. Dlaczego warto? Z nikim nie ukształtujesz tak dobrze swojej sylwetki jak z profesjonalistą. Korzystanie z usług takiej osoby nie tylko pomoże Ci osiągnąć upragniony cel, ale uchroni Cię przed kontuzjami i urazami. Musisz pamiętać, że ćwiczenia powinny być dobrane dokładnie do możliwości Twojego organizmu. Dzięki temu utrzymasz właściwą wagę, wyrobisz mięśnie, kondycję i unikniesz niepotrzebnych problemów ze zdrowiem.

PUMP !T